Pozostałe Pozostałe

Wystawa „Na granicy światów" Karol Bąk - malarstwo, Sylwester Chłodziński - rzeźba

  • Data rozpoczęcia:
    21 LIPCA 10:00
  • Data zakończenia:
    9 WRZEśNIA 17:00

Zapraszamy w dniach 21.07-09.09.2022 roku na wystawę „Na granicy światów" Karol Bąk - malarstwo, Sylwester Chłodziński - rzeźba do Galerii Sztuki Współczesnej.

Wernisaż: 21 lipca 2022 r. godz. 18:00.

Sylwester Chłodziński - urodzony 11 listopada 1965 roku w Częstochowie. Żyje i pracuje w Luboniu. Dyplom czeladniczy z rzeźby w drewnie uzyskał w pracowni Mistrza Rzemiosł Artystycznych Stanisława Kijeńskiego. Tworzy w drewnie, marmurze, brązie, ceramice, stali, żywicy, styropianie, lodzie, gipsie, wosku. Brał udział w realizacjach pomników miejskich, scenografii teatralnych, renowacji ołtarzy, murali. Uczestnik wielu plenerów i wystaw krajowych i zagranicznych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych zarówno w Polsce jak i za granicą.

www.va-gallery.pl/sylwester-chlodzinski

Karol Bąk - polski malarz, rysownik, grafik. Urodzony w 1961 r. W Kole. Ukończył Liceum Plastyczne i ASP w Poznaniu. Po studiach parał się grafiką (miedziorytem) i rysunkiem, projektowaniem graficznym, freskiem, plakatem, ilustracją książek, wystawiennictwem wnętrz oraz reklamą. Od 2000 r. skupił się całkowicie na uprawianiu malarstwa sztalugowego i rysunku. Laureat kilkunastu nagród, odznaczony - „Zasłużony dla Kultury Polskiej” przez MKiDN w 2018 r. Uczestniczy w plenerach artystycznych, wystawach indywidualnych i zbiorowych, współpracuje z galeriami w kraju i na świecie. Jego prace można obejrzeć w muzeach, salonach wystawienniczych i zbiorach prywatnych.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x